TSN | Technology, Software, Network

Web Tasarım

TSN Yazılım olarak, web sitesi geliştirme süreçlerini sadece tasarımsal olarak ele almıyor; yazılım kısmında da fark yaratıyoruz.

Kullanıcı Dostu Üstün Tasarımlar

Pazarlama stratejileri, güzel bir görünümle başlar. Dolayasıyla, teknolojik olarak geçmişte kalmış tasarımalar, kullanıcılara güven vermekten uzakta kalacaktır. TSN Yazılım olarak iş süreçlerimizi bu bilinçle yönetmekte ve tamamlamaktayız.

Responsive

Günümüzde İnternet kullanıcıları, web sitelerine sayısız farklı cihazlardan erişmektedir. Sadece Apple, Samsung gibi üreticilerin bile herbir ürününün ekran boyutu/çözünürlüğü birbirinden farklı olabilmektedir. Web sitelerine mobil telefonlardan, tabletlerden ve hatta akıllı saatlerden erişen farklı kullanıcılara, bilgisayardan (PC) erişenlerle benzer deneyimleri yaşatabilmek gerekir.

Responsiveness, web sitelerinin farklı ekran boyutlarına göre, tasarımsal olarak kendini adapte edebilmesidir.

Mobil Uygulama ile Birlikte

Doğru ve gerçek anlamda responsive tasarım ve geliştirme süreçlerimizin bir sonucu olarak web sitelerini, tasarımı birebir aynı olacak şekilde mobil uygulama olarak da AppStore'da ve Google Play'de yayınlamaktayız. Böylelikle müşterilerimiz, web tasarım hizmetini satın aldığında, mobil uygulamaya da sahip olur.

Native Mobil Uygulamalar hakkındaki bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha az JavaScript, Daha çok CSS

Kullanıcıların cihazlarını yormayan, resposive tasarımlarımızla müşterilerimize ve onların kullanıcılarına üstün deneyimler sunuyoruz. Bunu, sadece tasarımsal anlamda değil yazılımsal olarak da "orijinallik" yaklaşımımızla sağlıyoruz. Üçüncü parti JS kütüphaneleri kullanmıyor, client-side kodları da yazılım mühendisliğimizle geliştiriyor; performanstan ve güvenlikten asla ödün vermiyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

İçerik Yönetim Sistemleri, web sitelerinin içeriklerinin hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymaksızın yönetilebilmesini sağlar. Bir web sitesini, matbu bir katalog'tan ayıran en büyük özelliktir.

Geliştirdiğimiz İçerik Yönetim Sistemleri; Web Sitelerinin, Mobil Uygulamaların ve Çok Kullanıcılı Masaüstü Uygulamaların içeriklerini yönetmek, güncellemek, silmek, yenilerini eklemek ve hatta uygulama tasarımını değiştirmek için kullanımı kolay, kullanıcı dostu, teknik bilgi gerektirmeyen yazılımlardır.

Bir CMS'i, ihtiyacınıza göre tüm tarayıcılardan erişilebilen bir web uygulaması, native bir mobil uygulama ya da masaüstü yazılımı olarak geliştirebilmekteyiz. Son teknoloji güvenlik önlemleriye geliştirdiğimiz yazılımlarla, herhangi bir veri sızıntısının yaşanması riskini en aza indirmekteyiz.

Projeye Özel CMS

Her web sitesinin ve uygulamanın tasarımları ve yayın amaçları birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar, en temelde veritabanından başlar ve herbir içerik yönetim sistemini yapısal olarak ayırır. Güvenlik, kullanılabilirlik, faydalılık ve performans beklentileri dolayısıyla, Wordpress, Joomla gibi hazır standart sistemleri asla kullanmıyor, tüm CMS'leri yazılım mühendisliğimizle geliştiriyoruz.

  • İçerik Yönetim Sistemlerimiz hakkındaki deyalı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Entegre SEO

Doğru "Search Engine Optimization", geliştirme aşamasından başlar. Web siteleri için; temiz ve semantiğe uygun kodlanmış ve içeriklerin etiketlenmiş olması, jenerik bir site haritası (sitemap) bulunması ve çok daha fazla detayı profesyonelce düşünürüz.

Bunun yanısıra, geliştirdiğimiz web sitelerinin İçerik Yönetim Sistemlerinde yöneticilerin, teknik bilgi gerekmeden rahatlıkla Arama Motoru Optimizasyonu yapabilmesi için; meta tag açıklamaları ve yönetilebilmesi gibi bir çok hazır araç, sistem ve modül bulunur.

Orijinallik Güvencesi

Web sitelerini, kurum kimliğiyle doğrudan bağlantılı ve site içerikleriyle alakalı olacak şekilde, hazır bir template kullanmadan dizayn ediyor ve müşterilerimizin onayına sunuyoruz.

Sınırsız Revize

Müşterilerimizin, ortaya çıkan tasarımlar için revize hakkını kısıtlamıyoruz: İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize tam olarak cevap verene kadar tasarımı, sizin yönlendirmelerinizle iyileştiriyoruz.

Herbir tasarımımız kendine özgüdür. Herbir dokunuşumuz diğerinden daha özeldir. Bu bağlamda, tüm müşterilerimize, hizmet sözleşmesiyle orijinallik güvencesi veriyoruz.

Ücretsiz Hosting ve Ömür Boyu Garanti

TSN Yazılım olarak, yerel serverları/veritabanları olmayan müşterilerimize; güvenlik, yönetim kolaylığı ve müşteri memnuniyeti adına Web siteleri ve İçerik Yönetim Sistemleri için Hosting (barındırma) hizmetini, sözleşme kapsamında tamamen ücretsiz ya da paket dahilinde sunmaktayız.

Yazılımlarımızı, üstün mühendisliğimiz sayesinde %100'e yakın hatasızlık ve yüksek performans ile geliştiriyoruz. Ek modül ihtiyaçları haricinde, yine de bir güncelleme ve bakım ihtiyacı doğması durumunda; bunu, ömür boyu garanti kapsamı altında tamamen ücretsiz yapıyoruz.