TSN | Technology, Software, Network

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımları

TSN Yazılım olarak hizmetinize sunduğumuz, ERP (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı ile maliyetlerinizi düşürüyor ve verimliliğinizi artırıyoruz.

Tamamen Size Özel bir ERP

Kurumsal yönetim yazılımınızı, ihtyaçlarınızı analiz ederek ve tüm geliştirme süreçlerine sizleri ve profesyonellerinizi dahil ederek geliştiriyoruz. Sürekliliğe ve sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Bu doğrultuda; hizmet sözleşmelerimizde, verdiğimiz tüm güvenceleri açıkça belirtiyoruz. Yatırımlarınızı ve beklentilerinizi garanti altına alıyoruz.

ERP yazılımlarımızın geniş fonksiyonelleğini, sayfayı okumaya devam ederek inceleyebilirsiniz.

Dürüstlük ve Müşteri Memnuyeti politikamız ile, müşterilerimizi gereksiz güncelleme maliyetinden kurtarıyoruz. Şöyle ki; yazılımlarımızı, üstün mühendisliğimiz sayesinde %100'e yakın hatasızlık ve yüksek performans ile geliştiriyoruz. Ek modül ihtiyaçları haricinde, yine de bir güncelleme ve bakım ihtiyacı doğması durumunda; bunu, ömür boyu garanti kapsamı altında tamamen ücretsiz yapıyoruz. Birinci önceliğimiz, sizin memnuniyetiniz.

Ayrıca, maliyetlerinizi düşürmek için satın alma seçeneklerimiz arasında leasing de bulunmaktadır.

Kurumsal kaynak planlama (ERP), kurumların muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi ve mevzuat uyumunun yanı sıra tedarik zinciri operasyonları gibi günlük iş faaliyetlerini yönetmek için kullandığı bir yazılım türünü ifade eder. Eksiksiz bir ERP ürün seti, bir kurumun finansal sonuçlarını planlamaya, bütçelemeye, tahmin etmeye ve raporlamaya yardımcı olan Enterprise Performance Management yazılımını da içerir.

ERP Nedir?

ERP sistemleri, çok sayıda iş sürecini bir araya getirir ve bu iş süreçleri arasında veri akışı sağlar. ERP sistemleri, kurumun ortak işlem verilerini birden fazla kaynaktan toplayarak veri yinelemesini ortadan kaldırır ve tek doğruluk kaynağı ile veri doğruluğu sağlar. ERP sistemleri günümüzde, her sektörden tüm büyüklüklerdeki binlerce işletmenin yönetiminde kritik önem taşımaktadır.

Her şey dahil: ERP       CRM             HRM                   CMS ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑ ERP + CRM + HRM + CMS = ↑↑↑

Modüler yapıda geliştirdiğimiz ERP'ler ile

  • CRM (Customer Relationship Management - Müşteri İlişkileri Yönetimi),
  • HRM (Human Resource Management - İnsan Kaynakları Yönetimi),
  • CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistemi)

gibi temel sistemleri ve ihtiyacınıza uygun diğer sistemleri (örneğin, güvenlik kameralarınızın yönetimi, araçlarınız için anlık lokasyon tabibi, ürünlerinizin sıcaklık durumları vb.) tek bir çatı programda sunabilmekteyiz. Tüm bunları, ilk geliştirme aşamasında yapabileceğimiz gibi, gerektğinde sonradan ek modül olarak da sağlayabilmekteyiz.