TSN | Technology, Software, Network

Windows Uygulamaları Geliştirme

TSN Yazılım, özel ve kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda spesifik olarak geliştirilmiş, tam anlamıyla kullanıcı dostu Windows masaüstü yazılımları sunmaktadır. Ekibimizde bulunan uluslarası Microsoft sertifikalı yazılımcılarımızla, müşterilerimize profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Masaüstü Yazılımlar

C#, .Net, WPF, C++, Java, Python teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz. TSN Yazılım, geliştirdiği mobil ve masaüstü uygulamalar ile erişim rahatlığı, etkin kullanım, yüksek verim ve sınırsız raporlama hizmeti vermektedir. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz. Maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar için başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterilerimiz ile ortak çalışırız.

Windows programları, tek ya da pek çok farklı görevi yerine getirmek ve kullanıcıların daha pratik bir şekilde faydalanabilmelerini sağlamak amacı ile tasarlanmaktadır. Firmanızın çalışanları ya da müşterileriniz tarafından anlık internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak şekilde de çalışabilecek bir sisteme sahiptir. Web uygulamalarına göre çok daha performanslı çalışmalarının yanı sıra, bakım ve güncelleme işlemleri oldukça zahmetlidir. Son yıllarda yerini web tabanlı uygulamalara bırakmaktadır. Ancak anlık güncel verilere ihtiyaç duymayan yazılım ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hala rakipsizdirler.

Satış Sonrası

Geliştirdiğimiz yazılımların, kullanım ömrü boyunca teknik takibini ve bakımlarını yapmaktayız.

%100'e yakın hatasızlık ile hayata geçirdiğimiz yazılımlarımıza, ömür boyu garanti vermekte ve gerektiğinde ücretsiz olarak güncellemelerini yapmaktayız.

Bunların yanısıra, müşterilerimizin ileride doğabilecek ihtiyaçlarını, en az maliyetle karşılayabilmek adına; tüm yazılımlarımızı en esnek yöntemlerle ve en üstün teknolojilerle geliştirmekteyiz. Bu şu anlama gelmektedir: Projeleri bir bütün olarak değerlendirmek yerine, modüllere ayırır ve bu modüler yapının bir avantajı olarak gerektiğinde plug-in'lerle programları genişletiriz.