TSN | Technology, Software, Network

Hakkımızda

TSN Yazılım, 2006 yılından bu yana Microsoft sertifikalı tecrübesiyle sektöründe ön plana çıkan; "koşulsuz müşteri memnuniyeti" sloganıyla üstün çözümler sunan bir bilişim firmasıdır.

Ticari ve özel yazılımların yanısıra web tasarım ve geliştirme konusunda uzman olan firmamız, müşterilerimize kurumsal kimlik hizmetleri de sunmaktadır. İlk hedefimiz olarak müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz.

TSN Yazılım olarak; tüm projelerimizi en üstün teknolojilerle geliştiriyor ve istisnasız geliştirdiğimiz tüm teknolojilere ömür boyu güvence veriyoruz.

TSN Yazılım'ın Ayrıcalıkları:

  • Kullanıcılarına güven veren yazılımlarımızı, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde geliştirir; sürekli güncelleme getiren rakiplerinin aksine, müşterilerimize hatasız olarak teslim ederiz.
  • Yazılım mühendisliğimizin bir sonucu olarak, çalıştığı platformu yormaz ve kullanıcısına en hızlı deneyimi yaşatır. Standart geliştiricilerin aksine dikkatli ve özenle hayata geçirilir.
  • Tüm yazılımlar, ek modüllere ve farklı platformlara uyum sağlamaya hazır halde geliştirilir. Bu sayede gelecekte doğabilecek ihtiyaçlarınız, en az maliyetle ve alışkanlığınızı bozmadan karşılanır.
  • Geliştirdiğimiz teknolojilerin, müşterilerimiz tarafından özgürce yönetilebilmesine olanak tanıyoruz. Yüksek güvenlikli yönetim panelleri sayesinde, verilerinize ve işlemlerinize sadece siz hakim olursunuz.
  • En sıradan yazılımları bile; çağın gereklilerini sağlayan yöntemlerle, en üstün teknolojleri kullanarak geliştiririz. Böylece maliyetleri en aza indirirken, müşterilerimize mükemmel bir deneyim sunarız.
  • Müşterilerimiz aksini talep etmediği ve büyük zorunluluklar doğmadığı sürece, 3. parti herhangi bir teknolojiyi yazılımlarımıza entegre etmeyiz. Geliştirdiğimiz yazılımlar, bağımsızdır!
  • Herbir tasarımımız kendine özgüdür. Herbir dokunuşumuz diğerinden daha özeldir. Bu bağlamda, tüm müşterilerimize, hizmet sözleşmesiyle orijinallik güvencesi veriyoruz.