TSN | Technology, Software, Network

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Yazılımları

TSN Yazılım olarak hizmetinize sunduğumuz, CRM (Customer Relationship Management - Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımı ile müşterilerinizle bağınızı güçlendiriyor, ilişki yönetimini kolaylaştırıyor ve böylece maliyetlerinizi düşürürken verimliliğinizi artırıyoruz.

Özel Geliştirilmiş bir CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımında olması gerekenleri en ince detaya kadar düşünerek planlamasını oluşturur ve ihtiyaçlarınıza özel eklentiler hazırlarız. Böylece, hizmetinize sunduğumuz CRM yazılımı, tamamen size ve portföyünüze özel olarak geliştirilir.

Uzun yıllar biriktirdiğimiz tecrübeler ile, satın aldığınız veya leasing yöntemiyle edindiğiniz CRM yazılımınızın, ihtiyaçlarınızı uzun yıllar boyunca yüksek verim ve performansla karşılamasını saağlarız.

CRM, bir şirketin mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşimini yönetmek için bir yaklaşımdır. Müşterilerle olan iş ilişkilerini geliştirmek, özellikle müşteriyi elde tutmaya ve sonuçta satış büyümesini artırmaya odaklanarak, bir şirket ile müşterilerin geçmişi hakkındaki veri analizini kullanır.
CRM yaklaşımının önemli bir yönü, bir şirketin web sitesi, telefon, e-posta, canlı sohbet, pazarlama materyalleri ve son zamanlarda sosyal medya da dahil olmak üzere bir dizi farklı iletişim kanalından veri derleyen CRM sistemleridir. CRM yaklaşımı ve bunu kolaylaştırmak için kullanılan sistemler sayesinde, işletmeler hedef kitleleri ve ihtiyaçlarına en iyi nasıl cevap verebilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinirler.

İsterseniz ERP ile Birlikte:

Modüler yapıda geliştirdiğimiz ERP'ler (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlama) ile

  • CRM (Customer Relationship Management - Müşteri İlişkileri Yönetimi),
  • HRM (Human Resource Management - İnsan Kaynakları Yönetimi),
  • CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistemi)

gibi temel sistemleri ve ihtiyacınıza uygun diğer sistemleri (örneğin, güvenlik kameralarınızın yönetimi, araçlarınız için anlık lokasyon tabibi, ürünlerinizin sıcaklık durumları vb.) tek bir çatı programda sunabilmekteyiz. Tüm bunları, ilk geliştirme aşamasında yapabileceğimiz gibi, gerektğinde sonradan ek modül olarak da sağlayabilmekteyiz.