TSN | Technology, Software, Network

Çok Kullanıcılı Ağ (Network) Yazılımları

TSN Yazılım olarak, kurumların tüm network ihtiyaçlarına en teknolojik ve güvenli çözümler üretiyor; iş ortaklarımıza optimum maliyet ve %100'e yakın hatasızlık oranıyla hizmet veriyoruz.

Güvenlik ve Performans

Çoğunlukla, iş akışını kontrol etmek isteyen kurumlar, sadece yetkililerinin erişimine açık olan yazılımlara ihtiyaç duyarlar. Yerelde veya bulutta saklanan verilerin yönetilmesi, kurum içi haberleşme, güvenlik sistemlerinin takibi, kurum metalarının takibi ve benzeri bir çok ihtiyacın güvenli ve dışa kapalı bir ortamda karşılanması gerekir.

Geliştirdiğimiz tüm yazılımlarda en üstün teknolojileri kullanır ve yazılım mühendisliğimizin bir sonucu olarak hayata geçirdiğimiz yazılımlar, %100'e yakın hatasızlık, üst düzey güvenlik, maksimum performans ve fayda sağlar.

Yazılımlarımız, ömür boyu garanti ile hizmetinize sunulur.

Esnek

Geliştirdiğimiz yazılımların esnek yapıları sayesinde, gelecekte doğabilecek ihtiyaçları en hızlı yöntem ve en düşük maliyetle karşılarız. Yazılımlarımızın modüler yapısı, temel sistemin işlevselliğini bozmadan, yeni özelliklerin eklenebilmesine olanak tanır.

ERP

Network yazılımlarını, ihtiyaç ve talep doğrultusunda, güvenlik açığı yaratmayacak şekilde ERP sistemlerine entegre olarak müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Çoğu durumda, network yazılımları ile ERP sistemleri kavramsal olarak birbirine karıştırılabilmektedir. ERP hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.