TSN | Technology, Software, Network

MS SQL Veritabanı Geliştirme

TSN Yazılım olarak, Microsoft SQL Server altyapısını kullanarak (T-SQL), en karmaşık sorunlara bile profesyonel çözümler üretiyoruz.

Esnek, Uzun Vadeli ve Bütünsel Çözümler

Yapısal olarak kusursuza yakın dizayn ettiğimiz veritabanları (database) için, sadece tablolama olarak ele almak yerine, "bütünsel" bir yaklaşımla tüm Server güvenliği, roller ve modelleme katmanlarında da büyük özen ve titizlikle çalışmaktayız.

Veritabanı dizaynlarında, spesifiklikten uzaklaştıkça kullanım ömrü artarken genelde sistemin kavramsal özellikleri kaybedilir. Bu yüzden, sonuç olarak ortaya çıkan sistem, kullanımı zor ve aslında ihtiyaçlarınızı karşılamayabilecek bir sistem olabilir. Bu iki durum arasında çok ince bir çizgi bulunur.

Tecrübemiz ve bilimsel yaklaşımlarımızın sonucu olarak; spesifiklikten uzak ama özelliklerini kaybetmemiş, bu sayede uzun vadeli kullanılabilecek veritabanı sistemlerini dizayn edip hayata geçiriyoruz.

Optimizasyon Hizmetleri

Bugüne kadar çalışmış fakat artık ihtiyaçları karşılamayan database'leriniz için, alışkanlıklarınıza ve sorunsuz çalışan diğer sistemlere müdahale etmemek adına optimizasyon ve güncelleştirme hizmetleri sunabilmekteyiz. Fayda/Maliyet analizlerimiz sonucunda gerçekleştirdiğimiz bu hizmetle, orta vadeli ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Veritabanınız için Yazılım Çözümleri

Teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan veri yönetimi yapabilmek için "veritabanına özel" olarak geliştirilmiş bir yazılıma ihtiyaç duyulur. Bu yazılımın, bir veritabanın tüm özelliklerini kullanabilmesi için ise profesyonel ekipler tarafından geliştirilmesi gerekir.

Hiçbir zaman "yeterince" kelimesini etik ve yeterli bulmayan disiplinimiz, tecrübemiz, mühendisliğimiz ve profesyonel yaklaşımımız ile geliştirdiğimiz tüm yazılımlarda olduğu gibi, bu tür yazılımları da yüksek güvenlik, yüksek performans ve optimum maliyet ile hayata geçirmekteyiz.
  • Yazılımlarımız, esnek ve modüler yapıları sayesinde, gelecekte veritabanınıza yapılacak bir çalışmaya da en hızlı ve düşük maliyetli cevap verebileceklerdir.
  • Bu kategorideki yazılımları, masaüstü programlarının yanısıra gerektiğinde bir Web Servisi geliştirerek, bir Mobil Uygulama veya platform bağımsız bir Web Sayfası olarak da sunabilmekteyiz.