TSN | Technology, Software, Network

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

TSN Yazılım olarak, içerik yönetiminde tecrübeli uzmanlarımızla, her sosyal medya platformuna uyum sağlayan içerikler üretip doğru zamanda etkili paylaşımlar yapıyoruz.

Doğru Zamanda Doğru Paylaşım

Günümüzde kurumların sosyal medya hesapları, önemli bir vitrin vazifesi görmektedir. Profesyonelce yönetilen hesapların kazanç olarak geri dönüş gücü, daha çok takipçili fakat anlık reaksiyonlarla yönetilen hesaplardan daha yüksek olmasının bilinciyle; alanında uzman editör ve tasarımcılarımızla, iş ortaklarımızın sosyal medya hesaplarına profesyonel içerikler üretiyoruz.

Metin, görsel, video, formlar vb. birçok farklı kategoride ürettiğimiz kaliteli içeriklerin paylaşımını, hedef kitlenin veya kamuoyunun beklenti ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak yapıyoruz.

Organik Etkileşim

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda Instagram, Twitter, Facebook başta olmak üzere tüm sosyal platformlarda müşterilerimize profesyonel içerik üretim hizmetleri sağlamaktayız.

Hedef kitlenin doğru belirlenmesi ve ortaya çıkardığımız içeriklerin kavramsal ve görsel kalitesi, mümkün olan en üst seviyede organik etkileşim olarak geri dönmektedir.

Hedef kitlenin genişletilmesi veya farklı sebeplerle gerekmesi durumunda, hazırladığımız içerikleri reklamlarla güçlendirip ürünler ve hizmetlerle alakalı kampanyalarla sektördeki dikkatleri üstünüze çekiyor, iş ortaklarımızın kazanımlarının artırmasına destek oluyoruz.

Özgün İçerikler

İş ortaklarımızın sektörlerindeki yeri ve imajı, kurumsal vizyonları gibi temel unsurlarda fikir alışverişleri ve araştırmalar yaparak doğru ve beklenen içerik çerçevisini oluşturuyor ve ardından içeriklerin hazırlanmasında aktif rol oynayan metin yazarlarımızın oluşturduğu taslakları ve tasarım ekibimizin ürettiği özgün içerikleri onaya sunuyoruz.

Görsel tasarım, ses tekniği, dil bilgisi gibi konularda uzman ekibimizle aylık ya da haftalık paylaşım takvimini hazırlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetim Yazılımları

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; raporlama, etkileşim takibi ve yönetimi, metinden görsel hazırlama, birden fazla platformda paylaşım, anlık veya zamanlı paylaşım, eski paylaşımların düzenlenmesi ve silinmesinin yanısıra ekip tarafından yönetilen sosyal medya hesapları için güvenlik tedbirleri, loglama, platform şifresi paylaşılmadan yazılım üzerinden içerik yönetimi gibi özellikleri ve daha fazlasını barındıran yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

Talep doğrultusunda, bu tür yetenekler ERP yazılımlarına da dahil edilebilmektedir.

Geliştirme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.