TSN | Technology, Software, Network

E-Ticaret Siteleri

TSN Yazılım olarak müşterilerimizin hizmetine, profesyonelce hazırlanmış mobil uyumlu E-Ticaret siteleri ve uygulamaları sunuyoruz.

Bir Kez Ödeyin, Yıllarca Kullanın

Sınırsız Lisans

Müşteriye özel geliştirdiğimiz, asla birbirinin kopyası olmayan e-commerce sitelerine, her şey dahil bir paket halinde tek bir fiyat veriyoruz.

  • Üçüncü parti firma entegrasyonları (kargo vb.)
  • Ödeme, Banka, POS entegrasyonları
  • E-fatura entegrasyonu
  • Ve ihtiyacınıza özel sınırsız modül ve entegrasyon

Müşterilerimiz, aylık veya yıllık lisans almak yerine, ödemesini bir kez yapıyor. TSN Yazılım olarak, etik ve profesyonel yaklaşımlarımızla; müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor ve asla komisyon almıyoruz.

Müşterilerimizin tüm haklarını, hizmet sözleşmeleriyle korumaktayız.

İsterseniz E-Ticaret Yönetim Yazılımı ile Birlikte

Sanal pazaryeri sitelerindeki satışlarınızın ve müşterilerinizin yönetimi, raporlaması ile birlikte banka ödemeleri/POS entegrasyonları, lojistik/kargolama süreçlerinin hesaplanması ve takibi gibi yüksek maliyetli ve fazla mesai gerektiren işlerinizi tek bir yazılımla kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarınızı analiz ederek geliştireceğimiz size özel yazılımlarımız, isteğinize göre birden fazla platforma da uygun olabilmektedir. Web Servisi, Windows yazılımı ya da mobil yazılımlar olarak geliştirilebilir.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

TSN Yazılım olarak, yerel serverları/veritabanları olmayan müşterilerimize; güvenlik, yönetim kolaylığı ve müşteri memnuniyeti adına Web siteleri ve İçerik Yönetim Sistemleri için Hosting (barındırma) hizmetini, sözleşme kapsamında tamamen ücretsiz ya da paket dahilinde sunmaktayız.

Ömür Boyu Garanti

Yazılımlarımızı, üstün mühendisliğimiz sayesinde %100'e yakın hatasızlık ve yüksek performans ile geliştiriyoruz. Ek modül ihtiyaçları haricinde, yine de bir güncelleme ve bakım ihtiyacı doğması durumunda; bunu, ömür boyu garanti kapsamı altında tamamen ücretsiz yapıyoruz.

Yüksek Güvenlik

Güvenlik önlemlerini sadece yazılım katmanlarında değil, server (dağıtıcı bilgisayar) ve veritabanı (database) katmanlarından itibaren almaktayız.