TSN | Technology, Software, Network

Dijitalleşme ve Otomasyon Çözümleri

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin dijitalleşme planlarını hazırlıyor, ar-ge süreçlerini yürütüyor ve otomasyon çözümleri sunuyoruz.

Dijital İş Dönüşümü

Dijital teknolojileri kullanarak yeni iş tasarımları yaratmak ve yüksek verimli bilgi bağıntısı ağı oluşturma süreçlerinde işletmelerin yanında oluyor; verilerin analog bir formdan dijitale geçirlmesi için gerekli altyapıyı (Server, Veritabanı, ERP vb.) oluşturuyoruz.

Dijitalleşme, sürecin çözülmesine ve bir veya daha fazla organizasyonel yeteneklerle değiştirilmesine yol açan manuel bir sürecin son dönüşüm aşamasıdır.
  • Yapay Zeka (AI)
  • Nesnelerin İnterneti (IoT)
  • Makine Öğrenimi (ML)
  • Bulanık Mantık
  • Giyilebilir Teknolojiler

Bağımsız ve Otomatik: Otomasyon

Otomasyon ancak, mevcut teknolojierin AI, IoT ve ML gibi çağ açmış teknolojilerle entegre olması ile mümkün ve avantajlı olur. Bu teknolojilerin kullanılabilmesi için deneyim, bilimsel çalışma ve üstün Algoritma geliştirme ve parametreleri belirleme yeteneği gerekir.

TSN Yazılım olarak, IoT ve giyilebilir teknolojilerin sunduğu avantajları kullanıyor ve böylece; manuel veri girişine gerek duyulmayan, insan gücü gerekliliğini en aza indiren sistemler ve yazılımlar geliştirirerek süreçlerin otomasyonunu sağlıyoruz.

Otomasyon, analog veya dijital olarak manuel yöntemlerle idare edilen herhangi bir iş sürecini, insan müdahelesi olmadan bağımsız ve otomatik bir şekilde bilgisayar destekli teknolojiler tarafından yürütülme işlemidir.