TSN | Technology, Software, Network

Web Tabanlı Uygulama Geliştirme

TSN Yazılım olarak geliştirdiğimiz platform bağımsız Web Application'larla müşterilerimizin iş akışlarını kolaylaştırıyoruz.

Client-Server Modeli

Bir web uygulaması, yerel olarak cihazın işletim sisteminde (OS) çalıştırılan bilgisayar tabanlı programlarının aksine, bir web sunucusunda (server) çalışan bir yazılımdır. Web uygulamalarına, kullanıcı tarafından aktif bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilir.

Bu uygulamalar, istemci - sunucu (client - server) modelli bir yapı kullanılarak programlanır; kullanıcıya ("istemci") hizmetler, üçüncü bir tarafça barındırılan site dışı bir sunucu (hosting) aracılığıyla sağlanır.

Web uygulamalarının en yaygın örnekleri web-posta, onine perakende satışlar, çevrimiçi bankacılık ve benzeridir.

Uzun Ömürlü, Kullanıcı Dostu Modüler Yapı

Geliştirdiğimiz Web Uygulamarının esnek yapısı sayesinde, müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçlarına en hızlı koşullarda ve optimum maliyetle cevap veriyoruz. Uygulamaların modüler yapıda olması, zaman içerisinde yeni özelliklerin eklenebilmesini sağlayarak; yıllarca kullanılabilecek, kullanıcı dostu bir sistem ortaya çıkarır.

Ücretsiz Hosting

TSN Yazılım olarak, yerel serverları/veritabanları olmayan müşterilerimize; güvenlik, yönetim kolaylığı ve müşteri memnuniyeti adına Web siteleri ve İçerik Yönetim Sistemleri için Hosting (barındırma) hizmetini, sözleşme kapsamında tamamen ücretsiz ya da paket dahilinde sunmaktayız.

Yüksek Güvenlik

Web uygulamalarının, doğası gereği bir sunucuda barındırılarak çeşitli lokasyonlardaki ve çeşitli işletim sistemlerindeki kullanıcılara dağıtılıyor olması; bu uygulamaların, bilimsel yöntemlerle çalışan, tecrübeli yazılım mühendislerince geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Profesyonel geliştirme süreçlerimizle, yüksek güvenlik önlemleriyle geliştidiğimiz web uygulamaları için herhangi bir veri sızıntısı riskini minimuma indiriyoruz.

Güvenlik önlemlerini sadece yazılım katmanlarında değil, server (dağıtıcı bilgisayar) ve veritabanı (database) katmanlarından itibaren almaktayız.

Ömür Boyu Garanti

Yazılımlarımızı, üstün mühendisliğimiz sayesinde %100'e yakın hatasızlık ve yüksek performans ile geliştiriyoruz. Ek modül ihtiyaçları haricinde, yine de bir güncelleme ve bakım ihtiyacı doğması durumunda; bunu, ömür boyu garanti kapsamı altında tamamen ücretsiz yapıyoruz.